zdjęcie 08.07.2021, 14 14 21.jpg

Nasz Wonderland

"Wyjaśnij mi, a zapomnę,

pokaż mi, a będę pamiętać,

pozwól mi to zrobić, a zrozumiem"

Konfucjusz

Wonderland to kameralne przedszkole na Tarchominie, w pobliżu lasu, który czÄ™sto jest naszym edukacyjnym zapleczem.
Nasze przedszkole, jest miejscem gdzie dzieci i rodzice czują się bezpiecznie. Wykwalifikowana kadra wspiera dzieci w rozwoju emocjonalnym oraz poszukiwaniu wiedzy poprzez możliwość doświadczania jej.
​
Spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wycieczki do miejsc natury, kultury i sportu rozwijajÄ… w dzieciach kreatywność i ksztaÅ‚tujÄ… ich wyobraźniÄ™ i osobowość. Zabawy dowolne, dostÄ™p do książek oraz codzienne czytanie pobudza ich kreatywność. Zabawy z bÅ‚otem oraz materiaÅ‚ami o różnych strukturach pobudza sensorykÄ™.
Codzienny caÅ‚odniowy kontakt z native speakerem pomaga w naturalnej nauce jÄ™zyka angielskiego.
​
Tworząc przedszkolną społeczność zwracamy uwagę na indywidualność każdego z naszych podopiecznych wzmacniając jego wewnętrzny potencjał.
Dzieci rozwijajÄ… siÄ™ w atmosferze szacunku i akceptacji.
Chcemy by w przyszÅ‚oÅ›ci nie bali siÄ™ realizowania swoich marzeÅ„, niezależnie jakÄ… drogÄ™ sobie wybiorÄ….